Členové týmu

Základní údaje

Mgr. Lenka Knapová je doktorandkou na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity se zaměřením na počítačovou bezpečnost. Svůj magisterský titul získala z oboru Psychologie na Fakultě sociálních studií.

Lenka se primárně zajímá o používání ICT systémů u různých populací. V jejím doktorském studiu se zaměřuje na počítačovou bezpečnost z perspektivy uživatelů, včetně starších lidí. Její další výzkumné projekty zahrnují mobilní zdraví (mHealth) a technologie zvyšující psychické a fyzické zdraví a aktivní stárnutí, či využití nových metod pro monitorování zdraví skrze aplikaci ekologické ambulatorní metodologie.

Publikace

Časopisecké články