Projekty

Children Online: Research and Evidence (CO:RE)

O projektu

Cílem projektu CO:RE je vytvořit komplexní celoevropskou znalostní platformu za účasti mezinárodních výzkumných pracovníků, pedagogů, tvůrců politik a dalších příslušných zainteresovaných skupin. Podstatou naší práce je poskytnutí přehledu o výzkumné situaci, umožnění přístupu k empirickým údajům, distribuce politických doporučení a nabídnutí zdrojů pro vzdělávání.

Znalostní platforma CO: RE poskytuje holistický přehled o současných výzkumných oblastech a umožňuje přístup k empirickým datům pro opětovnou analýzu. Kromě toho nabízí řadu zdrojů a materiálů, jako jsou příspěvky na blogu, zprávy a elektronické brožury pro výzkumné pracovníky, pedagogy a tvůrce politik pro více než 30 evropských zemí.

Projekt je financován v rámci EU v rámci DT-TRANSFORMATIONS-07-2019: „Dopad technologických transformací na děti a mládež“ a trvá tři roky.​

Bez popisku

Tento projekt získal finanční podporu z programu Evropské unie pro výzkum a inovace Horizon 2020 EU.3.6.1.1 – The mechanisms to promote smart, sustainable, and inclusive growth DT-TRANSFORMATIONS-07-2019: "The impact of technological transformations on children and youth" na základě grantové dohody č. 871018. Tato webová stránka odráží pouze názory autorů a Evropská unie nenese odpovědnost za jakékoli využití informací v ní obsažených.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info