Vojtěch Mýlek obdržel Cenu rektora Masarykovy univerzity pro vynikající PhD studenty

Při příležitosti Dies Academicus a každoročně udělovaných Cen rektora Masarykovy univerzity byl oceněn i Vojtěch Mýlek, a to za své vynikající výsledky v doktorském studiu.

18. 5. 2023 Michaela Lebedíková

Vojtěch Mýlek, který se v IRTIS zabývá setkáváním adolescentů s cizími lidmi s internetu a který je doktorským studentem psychologie na Fakultě sociálních studií MU pod vedením Lenky Dědkové obdržel od rektora Masarykovy univerzity Martina Bareše cenu pro vynikající studenty doktorských studijních programů MU.

Vojtěch byl oceněn za to, že již v průběhu PhD studia publikoval řadu odborných článků ve špičkových časopisech zařazených v databázi Web of Science (WoS), ve kterých systematicky rozvíjí své výzkumné téma online komunikace adolescentů a osobní setkávání s lidmi, které znají jen z internetu.

Vojtovi za celý tým srdečně gratulujeme!