Členové týmu

Základní údaje

Dr. Anke Görzig je associate proffessor na Greenwichské univerzitě a podílí se na činnosti sítě EU Kids Online. Je pracovnicí v oblasti péče o děti a mládež (certifikováno, 1998), psycholožkou (MSc, 2004; PhD, 2008) a výzkumnicí v oblasti sociálních věd, která pracovala a vyučovala na řadě institucí, včetně Institutu psychiatrie (IoPPN), London School of Economics (LSE), University College London, University of Birmingham, Northwestern University a University of Mannheim. Mezi její výzkumné zájmy patří šikana, online agrese, životní pohoda (well-being) a znevýhodněné skupiny, jakož i mezinárodní srovnání se současným zaměřením na sociální vyloučení a šikanu založenou na identitě.

Její publikace naleznete zde.

Dr. Anke Görzig

E-mail: a.goerzig@greenwich.ac.uk

OrcID: 0000-0002-7623-0836

ResearchGate: Anke-Goerzig