Michaela Geržičáková získala Cenu děkana za nejlepšího studenta magisterského studia

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity nedávno oslavila 25. narozeniny a při této příležitosti byli oceněni talentovaní studenti za vynikající studijní výsledky. Jednou z oceněných byla i Michaela Geržičáková, členka týmu IRTIS, která získala cenu děkana pro nejlepšího studenta magisterského studia.

21. 4. 2023

Michaela se školitelkou Lenkou Dědkovou.

Den fakulty byl, jako každoročně, také příležitostí k ocenění vynikajících výsledků ve studiu a přínosu akademické obci. Jednou z oceněných byla i Michaela Geržičáková, členka týmu IRTIS, která získala Cenu děkana pro nejlepší studentku magisterského studia. Jedná se o významný úspěch a důkaz Michaelina odhodlání a tvrdé práce po celou dobu její akademické dráhy. Přínos Michaely a dalších oceněných je inspirací pro současné i budoucí studenty a povzbuzením k tomu, aby usilovali o skvělé výsledky a plnili si své akademické sny.

Blahopřejeme Michaele a všem oceněným k jejich vynikajícím úspěchům a přejeme jim další v jejich budoucím úsilí. Rovněž blahopřejeme Fakultě sociálních studií k 25. narozeninám, a přejeme jí jen to nejlepší i v letech následujících.

Tento článek byl napsaný s pomocí ChatGPT & DeepL.